Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj párválasztás....

Hullámos papagáj párválasztás. Mennyi idős madarat vegyek másodiknak? Számít ez?

Figyelt kérdés

3 hónapja van meg a hullámos papagájom (tojó), és szeretnék mellé egy hímet, hogy ne unatkozzon. Egyszerre nem volt lehetőségem 2 madarat venni, a kérdésem, hogy mennyi idős legyen a hím? A tojó 5-6 hónap körüli.

Kb a tojómmal egyidős madarat kell néznem, van úgy, mint először, vehetek fiatalabbat is?

Nem akarom szaporítani őket, se semmi ilyesmi, csak hogy ne legyen egyedül. Vagy mindenképp udvarolni fognak, ha 2 különböző nemű madár van?


2013. márc. 6. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán mindegy mennyi idős. Nekem a fiú papagáj mellé aki kb 2 éves, nemrég vettem egy kb 5-6 hónapos lányt. :) Nagyon jól érzik magukat, a fiú udvarol neki, teljes az összhang. Nyugodtan vegyél mellé fiatalabbat, vagy egyidőset. Nagyon fog örülni a párjának.)))
2013. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

és hogy engedjem őket össze? Csak egy kalitkám van.

2013. márc. 11. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az összeengedéssel nem lesz gond, én a "karantén" miatt szoktam pár napra külön rakni az új madarat. Nincs-e valami baja, és egészséges-e 100%-osan. Kérj kölcsön egy kalitkát ha lehetséges. Más ötletem nincs.
2013. márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!