Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy tudnám megszelídíteni a...

Hogy tudnám megszelídíteni a papagájomat? Van egy énekes papagájom kb.2 hónapja van nálunk, és szeretném ha ráülné a vállamra, enne a számból az előző papagájom tudott ilyet és szeretném őt is megtanítani. Valakinek van ötlete hogyan tudnám? :D

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
először rakjál magot vagy valami eleséget a kezedbe nyúlj be hozzá és előbbutóbb rááll a kezedre mikor a ketrecben már teljesen hozzászokott a kezedhez akkor zárt ajtóknál ablakoknál nyisd ki a ketrec ajtaját és magától hagy jöjjön ki nem szabad zavargatni előbbutóbb bemegy magától ha megéhezik
2013. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egész nap kint van szabadon,nem arról van szó,csak szeretném ha rámülne stb ha oda rakom a kezem nem repül rá csak nézi esetleg elrepül vagy arréb totyog :D
2013. márc. 23. 20:42
 3/7 sagipetra válasza:
100%
Régebben volt csak papagájom de folyamatosan beszélgettünk vele mikor a szobámba repült mindenhova és csak vártam hogy rámszálljon mert ha odamentem elrepült! Ezért mindenképp beszélgess vele és várj!!:)
2013. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én beszélgetek vele,meg zenét hallgatunk....de semmi :D
2013. márc. 26. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előző papagájodat, hogyan tanítottad meg ezekre?
2013. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindent úgy csinálsz, ahogy kell. Viszont egy dolog hiányzik: türelem!
2013. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az előző madaramat úgy kaptam már beidomítva,de ő nimfa volt és azokat mm is könnyű betanítani


én türelmes lennék...de hát semmi

2013. aug. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!