Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfapapagájról mit kell tudni?

A nimfapapagájról mit kell tudni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a nimfapapagájról mit kell tudni? Mekkora ketrec kell neki? Iskolás vagyok tehát ajánlatos párba venni őket(ha igen akkor ha egy hím és egy tojó papagájt veszek akkor abból nem lesznek kis nimfák?) Milyen felszerelés kell nekik? Hogyan rendezzem be a ketrecet? Mennyibe kerülnek a nimfapapagájok? Meddig élnek átlagban? Mennyire betegesek? És egy két véleményt + tapasztalatot leírnátok a nimfapapagájról?

2013. márc. 28. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

www.google.hu --> nimfapapagáj

vagy

www.gyakorikerdesek.hu --> Jobb felső sarok keresőbe --> nimfapapagáj

vagy

idre.hu --> forum --> papagájok --> nimfapapagájok


Tudom hogy most kapom majd a mínuszokat, de végtelen + 1 szer le lett már róluk írva minden.


Van külön oldal is róluk:

[link]

2013. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted, nem néztem meg? Nyilván azért tettem fel a kérdés, mert nem tudom mindenre egyértelműen a választ, egy csomóhelyen mást írtak, egyik helyen igen, másikon nem, egyiken párban, másikon egyedül, egyiken 2-25 évig, másikon 10- max. 15 évig, szóval a kérdésre válaszolj köszi
2013. márc. 28. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden papagájt párban kell tartani, és van amelyik nimfa 25 évig is elél. Ha jól tartják 15 éves korukig biztosan.
2013. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az enyém egyedül volt és 36 évet élt....
2014. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!