Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szoktassam le a fél...

Hogyan szoktassam le a fél éves nimfa papagájom a csipkedésről?

Figyelt kérdés
szelíd de ha suliba megyek akkor megsértődik hogy én bezárom és egyedül van és csipked tudom hogy nem teljes erőből de fáj

2013. márc. 31. 12:24
 1/10 Szűcs István3 válasza:

Vegyél mellé egy párt!

lehet hogy magányos ha nem vagy otthon. :)

2013. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A papagájok önvédelemből csípdesik ''a környezetüket''.Ahhoz,ha azt szeretnéd,hogy ne csipkedjen pótold magadat valakivel.Ajánlott venni mellé egy párt amúgy is,mert magányos és szomorú lesz nélküle.Ha nincs lehetőséged erre,akkor kérj meg valakit,hogy időközben beszéljen hozzá.
2013. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

kiderült hogy apám heti 2-3 alkalommal nem megy dolgozni és akkor mindig foglalkozik vele.

majd még megkérek valakit hogy foglalja le nap közben.

tudom hogy nem tesz jót a madaraknak a tükör de az is rossz ha a szoba másik sarkába teszem hogy ne érhesse el?

különben a szobám mellet van 1 nagy bokor és azon mindig vannak verebek és azoknak szokott cserregni

2013. ápr. 3. 17:13
 4/10 anonim ***** válasza:
apád meg egy tükör nem egyenlő egy másik papagájjal
2013. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
25%
A papagájoknak mióta káros a tükör?
2013. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy mióta??? Ember azóta, mióta papagájokat tartanak kalitkákban! A tükör viselkedési zavarokat okoz, és a madár halálához is vezethet.
2013. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nincs lehetőség másik papagájra de szeretem a madarat és sokat vagyok vele ezért le sem adom
2013. ápr. 5. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
mi az hogy nincs lehetőség? nincs 3ezer forintod?
2013. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

a nincs lehetőség az hogy nincs lehetőség....

különben ha meg annyira érdekel akkor a hej hiánnyal van a gond...

különben sok helyen olvastam hogy ha eleget törődnek a papagájjal akkor nem lesz magányos és délelött apám délután meg én vagyok vele úgyhogy nem ez a gond...

inkább a kérdésre válaszoljatok ha meg nem tudtok segíteni akkor inkább ne is írjatok!

2013. ápr. 9. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Míg meg nem oldod a problémát a papagáj Nem fog leszokni a csipkedésről. Legyen ez unalom, pár hiány, a te hiányod, mindegy... meg kell oldanod a gondját! Ő nem fogadja el, ha csak helyettesíted amire szüksége van, a problémája fenn áll, nem fog változtatni.
2013. ápr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!