Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A nimfák mennyire zajosak?

A nimfák mennyire zajosak?

Figyelt kérdés

Egy barátom szülei nagyon rossz körülmények között tartanak egy nimfapapagájt(még azt sem tudták milyen papagáj,nekem kellett mondanom hogy adjanak neki vizet stb). Felajánlottam nekik,hogy befogadom,és másfél hét várakozás után hál'isten úgy döntöttek hogy odaadják nekem.


Na szóval,a nimfáknak elég nagy hangjuk van. Van egy hullámos párom,és érdekelne,hogy kb mennyire sokat énekelne a nimfa a társaságukban? Nem szeretném ha egész nap megállás nélkül lökné a dumát(illetve a család nem).


2013. ápr. 14. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen,egy tojóról van szó.
2013. ápr. 14. 09:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van párja akkor, a hullámosokhoz képest kifejezetten csendesek.

(A hangerejük nagyobb, a hangjuk élesebb de közel se hallatják annyit mint a hullámosok.)


Ha egyedűl van tartva, akkor elég sokat kiabál, mert megpróbál a közelébe hívni egy másik nimfát, de ha van párja akkor csak reggel egy kicsit, meg délután egy kicsit.

2013. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha hullámosokkal van?
2013. ápr. 14. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam 5pár nimfa van, 6pár hullámossal.

A nimfákat csak akkor hallani, amikor felkel a nap, meg ha megijednek valamitől vagy hallanak valami érdekes hangot és arra reagálnak.

Ezzel szemben a hullámosok egész nap lökik a dumát, szinte megállás nélkül.

2013. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hullámosok mellett ő keresni fogja ugyanúgy a fajtársát. Nem fogja érdekelni, hogy ott most 2 hullámos is virít jajj de jó játszok velük.
2013. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!