Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kis sándor papagáj egyedül?

Kis sándor papagáj egyedül?

Figyelt kérdés
Lakásban szeretném tartani, tudnék neki biztosítani egy jó nagy kalitkát, naponta nagyon sokat tudnék vele foglalkozni, csak addig nem amíg iskolában vagyok. Jó helyre kerülne de nem akarom hogy szomorú legyen.

2013. ápr. 14. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon hangosak a kis sanyik. Egyedül tartva meg még hangosabbak. Biztosan azt akarsz egyedül tartani?


Mennyi idő az amit iskolában töltesz? Meddig nem találkozol vele?

2013. ápr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Reggel7-2ig nem vagyok otthon de eddig sem lenne egyedül mert van aki otthon van. Egyébként most néztem a szenegáli papagáj lehet jobb döntés lenne.
2013. ápr. 15. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy mennyit vagy vele, kell neki a madártárs!
2013. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Miért akarsz csak egyet? Mitől jobb, ha csak egy van?
2013. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt ,már egyedül kissanyim, és egyáltalán nem volt hangos.. Ne aggódj, a kissándor se visítozik, ha nincs ugyan mellette madár, de sok-sok ember van a lakásba vele, és a nap nagy részében vele van a kis hűséges gazdája, aki imádja. :):) Ha napi 4-5 órát tudsz vele lenni, nem feltétlen kell a madaraknak fajtárs, csak ha pl. két különböző színűt szeretnél, vagy hasonló... Amúgy is, a középtermetű papagájoknak, azt mondják, az ember a társa, mert nagyon intelligensek, ezért az a jó, ha az ember foglalkozik velük, nem pedig madár. Ki mondta ezt nekem??? Hát az összes, 2018-ban kiadott szakkönyv, meg az egész világháló. FAJTÁRS CSAK A KIFEJEZETT SZERELMES TÍPUSÚ madaraknak muszáj feltétlenül(!!!), ők a HULLÁMOS PAPAGÁJOK és a TÖRPEPAPAGÁJOK.


És ezt én madártenyésztő ismerősök tömkelegével, valamint többtízéves tapasztalatból mondom!

2019. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!