Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől lehet, hogy papagájomnak...

Mitől lehet, hogy papagájomnak híg széklete van?

Figyelt kérdés

#papagáj #széklet #hullámos papagáj #papagáj széklete #hullámos papagáj széklete
2013. ápr. 16. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta van nálad? Gubbaszt? Mit adsz neki enni? Van madár homok előtte? Lágy eleséggel etetted mostanában?


Kezdő madár tartóknál gyakori, hogy nem gondoskodnak megfelelő madár homokról, így a begyükbe nem kerül belőle és nem lesz ami megőrölje a magvakat egyéb ételeket. Ettől lehet híg a széklete pl.

2013. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólásához még annyit tennék hozzá,hogy a sok salátától vagy bármilyen más zöldség-gyümölcstől is előfordulhat,ha a madár nem eszik elég szilárd magot.
2013. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Körülbelöl fél éve vannak itt.. Nem szoktak gubbasztani..Fürtös kölest, kb. 2-3 hetente csemege rudat, madáreleség mindig van előttük, és néha (kb. egy héten egyszer) kapnak répát, vagy almát..(: Van homok alulra beszórva..(:

Ha a kalitka takarítása után láttam hogy híg a székletük akkor megeshet hogy csak a stressz miatt? Valamint elég hogyha csak takarítás után rakok be homokot és a követkeső takarításig nem rakok be?

2013. ápr. 16. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a probléma :(
2013. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 naponta takarítod őket akkor elég a következő takarításig nekik a homok.Valószínű,hogy a stressztől lehet,vagy a rossz emésztés.Régóta vannak hullámosaim és megfigyeltem,amikor sok salátát fogyasztanak utána híg lehet a székletük.
2013. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Madáranyó válasza:
Sziasztok! Az én kismadaram egy hete beteg. Kezdődött a gubbasztással, hasmenéssel és a remegéssel. Most nem gubbaszt annyit, de gyenge és még mindig megy a hasa. Már atolla is tiszta zöld lett a fenekén és viszkethet is neki, mert vakargatja. Adtam neki kamilla teát és fürtös kölest, de a dokihoz nem viszem mert a párját is félrekezelte. Ez a doki csak a kutyához, meg a macskához ért. Szeretném ha meggyógyulna, szerintem csak megfázott, de nem értem miért nem javul!
2013. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így látatlanban sajnos nehéz eldönteni,hiogy mi lehet a baja!Nekem mindig a kakas port ajánlotta az orvos és használt!Állat patikákban lehet venni,de csak receptre!
2013. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!