Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy galambfiókát!...

Találtam egy galambfiókát! Hogyan tudok rajta segíteni etetni itatni hogy ne pusztuljon el?

Figyelt kérdés
leeshetett egy fáról és sérült az egyik szeme nagyon szeretném megmenteni
2013. ápr. 26. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nah, a galambokat az anyjuk ún. begytejjel eteti, ami abból áll, hogy visszaöklendezi a kaját a fióka szájába. Ezt kéne vhogy neked is, kezdetnek mondjuk sótlan napraforgót összerágni és "átköpni" a szájába.
2013. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elég kicsi még nincs rendes tolla.. az egyik bácsi azt mondta hogy reggelre kihűl a fióka esetleg ha lámpa alá teszem és úgy melegítem?
2013. ápr. 26. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Venni kell neki fióka nevelőt, papagájoknak árulják de szerintem galambnak is jó. Ilyen folyékony trutyi lesz, amit egy injekciós tűhöz hasonló eszközzel kell a begyébe eljuttatni.


Ezt a kukorica megrágásos dolgot meg felejtsd is el. Amennyi baktérium a szánkban van, körülbelül meg is öli a kis fiókát. De még ez a legkevesebb...

2013. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 urkunde ***** válasza:

Butaságokat ne írj.

A begytejet a megduzzadt begynyálkahártyából származik.Ezt

egy pár napig eszi a pici,ezt az úgynevezett pépelés követi

ez azt jelenti a szülő a begyében pépesíti a magokat és

ezt öklendezi a picibe vízzel, a következő amikor már egész magokat és vizet öklendez neki.

A kérdésedre válaszolva szerintem pici még ahhoz hogy feltudd nevelni.

2013. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi akkor a téves infóért, első voltam.
2013. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!