Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Galambfiókát hogyan lehet...

Galambfiókát hogyan lehet felnevelni?

Figyelt kérdés
Ma találtam az udvarunkban egy fiókát, nem tudom honnan eshetett ki, meg azt sem, hoyg mennyi idős lehet. Nem olyan pici már. Mivel a fészekbe nem tudom visszarakni, szeretném felnevelni én.
2010. máj. 1. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Áztass be magokat vízbe és hát kissé olyan mintha megtömnéd de hidd el egy idő után megszokja és nyitja a száját. Apukám sokszor nevelt fel galambot régebben így.
2010. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia.

mi is igy csináltuk tavaly ,hoyg vizbe ázattuk a buzát,és azzal etettük.ha már nagybb lehet tud egyedül is enni,a miénk nem tudott,ö alig volt pár napos mikor találtuk.csak igy lehet.sok sikert hozzá,és kitartást.amiénk épp most kelti i elsö fiokáit szekrény tetején.jaa,és ha felneveed utánna nem szabadulsz töle,mi sem tudtunk el akartiuk engedni mikor felnöt,de ha kiettük az ablakon bejött az ajton,és forditva.

2010. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vannak otthon díszmadaraid (pintyek, kanárik), akkor az eleségüket áztasd be vízbe, aztán csomagold a kismadarat paíprzsepibe. Nyisd ki a csőrét és tömd a csőrébe a magot. időnként vegyél az újjadra egy kis vizet és csöpögtesd a csőrébe. Mindig frissit áztass, mert a romlott magtól el is pusztulhat. Az én is kis városi galambomat mama tanította repülni, aztán soha nem akart elmenni. Mindenhová követett, ült fejemen, a vállamon és még "puszit" is adott. Nem lehet elengedni, te leszel a családja, ha szereted, szeretni fog. Nekem sok évig megvolt.
2010. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de szegényke reggelre meghalt:( pedig kapott enni is meg inni este...
2010. máj. 2. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Megüthette a begyét, amikor kiesett, vagy pedig légzsákos lett, akkor belső vérzés. Szegény madárka.
2010. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem is van most egy kis galambom a vihar sodorhata le. azt szeretnem kerdezni, hogy galambok nem esznek olyat hogy kukac, giliszta...?
2012. szept. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. A galambok magokat esznek.
2012. szept. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!