Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madár lehet ez, sárga...

Milyen madár lehet ez, sárga a hasa, felül szürke, a szárnya is szürke, és kb akkora mint egy galamb?

Figyelt kérdés
Viszont más a testfelépítése mint a galambnak, vastag a nyaka, nagyobb csőr, olyan mint a seregély meg rigó, stb. Kettőt láttam ma, ahogy kergették egymást és veszekedtek
2013. máj. 8. 14:03
 1/8 anonim válasza:
Csatolj képet! :)
2013. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajna nem bírtam lefényképezni, pedig ma is láttam egyet, de elrepült...
2013. máj. 9. 18:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokféle madarat látok erre mostanában, most kezdtem igazán felfigyelni rájuk. Pl. a Búbos Banka. Nagyon tetszik ez a madár.
2013. máj. 9. 18:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a különféle énekeiket, hangokat hallgatni. De azért nem ismerem mindegyiket, legalábbis még...
2013. máj. 9. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg segíthet az is, hogy hol láttad.

Erdőben, kertben, mezőn, szántófölden, természetes víz közelében?

2013. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem erdőben volt, nem is víz közelében, de fákkal tarkított helyen, szántóföld, mező, minden van a közelben, de nem különösképpen az egyikhez kötött madár, repkedett a nyárfák meg más fák között. Inkább zöldes-sárgás a hasa, ha jól emlékszem.. Nem annyira kicsi madár, de a galambnál kisebb, ezt rosszul írtam.
2013. máj. 16. 20:59
 7/8 anonim válasza:
SÁRGARIGÓ
2013. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg az volt, csak ahogy néztem a googleben a képeken sokkal sárgábbnak tűnt annál amit én láttam, viszont a tojók hasonlítanak rá.... mostanában is láttam de túl gyorsan elrepült előttem
2013. máj. 26. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!