Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Örülnétek ilyen videósorozatna...

Örülnétek ilyen videósorozatnak (papagáj tartáshoz)?

Figyelt kérdés

A nem megfelelő tartás elkerülése érdekében,és a papagájok igényeinek részletes ismertetését megkönnyítő,azaz videókban történő beszámolók készítésére szántam el magam.


Eddig csak angol verzióban láttam ilyet,de gondolom magyarul sem ártana pár ilyen ismertető videó,ugyanis sokan túl lusták alaposan utánaolvasni mindennek,s azt sem tudják minek higgyenek,s hol kezdjék egyáltalán. Itt gyik-en is lusta már az ember mindig mindent újra leírni,de mivel nem akarom,akarjuk hogy rossz sorsra jusson akár egy állat is,rászánjuk magunkat.


Mivel van 2 hullámos papagájom,szemléltetni is tudnám a dolgokat. Mindent ismertetnék,amit csak lehet(kalitka,játékok,ülőrúd,hol kell vásárolni stb-stb),egy videósorozatról lenne szó. Már gyakorlatilag mindent tudok a papagájokról,szóval... :)


Csak érdekelne,ti mennyire örülnétek neki?


2013. máj. 10. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ha amerikai szarokat másolsz nagyon rossz oldalról közelíted meg!!!
2013. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ugyan nem másolok semmit sem,nem is tudok jól angolul. :) Csak gondoltam nagy segítség lehetne néhányunknak,ha egy tapasztaltabb madártartó mutatná be ,mit hogyan is kellene.
2013. máj. 10. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Egy yellowface duplafaktoros spangle hímet ha összeteszek egy creamino tojóval akkor mit kaphatok utódnak? Engem egy ilyesmi videó jobban érdekelne.


Helyes tartásról már nagyon sok minden van magyarul.


Azt meg nem tudom, hogy 2 hullámos papagájodtól hogy tudsz mindent a papagájokról. Irigyellek. 15 éves tapasztalattal a hátam mögött és több fajta madárral az udvarban sem merem azt állítani, hogy tudok mindent a papagájokról, mert nagyon sokat kell még tanulni.

2013. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó rendben,nem pontosan fogalmaztam,minden alapvető dolgot tudok,elnézést. :) Én egyébként még nem láttam ilyen magyar videót.
2013. máj. 11. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!