Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen madarat vegyek?

ZeroSSX kérdése:

Milyen madarat vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerethető és viszonylag könnyen betanítható, hang utánzó madarat szeretnék. :) De nem tudom milyen lenne nekem jó... Néztem a nimfát meg a jákót a többit nem nagyon ismerem...

A válaszokat (okkal együtt) már várom. Előre is köszi.

:)



2013. máj. 10. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megteheted akkor én a jákó papagáj tudnám neked ajánlani. Gyorsan tanul, remek hangutánzó és még jobban kötődnek érzelmileg mint a többi papi.
2013. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
65%
Én a nimfát tudnám javasolni. Ha sokat foglalkozol vele, nagyon kötődik majd hozzád. Hát, ami a beszédet illeti, az enyém imádott énekelni :) Leginkább filmzenét. Bár kicsit nehéz megtanítani beszélni, de nem lehetetlen. Ja, és csak egy tanács: Akármilyen madarat választasz, ne hagyd, hogy felrepüljön állólámpára, ha van nektek, mert az enyémnek megégett a faktolla :( Vagy esetleg a hullámos papagáj. Az is nagyon ari! Az mondjuk elég hangos, és hatalmas kupit tud csinálni....
2013. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát a nimfa és a jákó eléggé a két véglet. Árban is nagy a külömbség. (A nimfa 2.000ft, a jákó 200.000ft)


És tartási módjuk is sokban különbözik. (A jákónak extra igényei vannak.)



Neked mivel valószínüleg kezdő vagy, a hullámos papagájt ajánlom(Vagy a nimfát.) Ez a két papagáj ami leginkább kezdőknek való.

Megtud tanulni néhány szó erejéig beszélni, és a tartása is egyszerű.

2013. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!