Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Két nimfának jó ekkora kalitka?

Két nimfának jó ekkora kalitka?

Figyelt kérdés
50 cm hosszú 40 cm széles és 40 cm magas. Ha megszoknak ki lesznek engedve a szobába, ott repkedhetnek. Vagy ekkora helyre inkább egyet hozzak csak?
2013. máj. 15. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok madárszakértő de szerintem elég.Ha mások azt mondják nem(többen)akkor nem elég.
2013. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok az, most lesz az első madaram. Azért kérdeztem, mert nem akarom,hogy rossz legyen neki(k).
2013. máj. 15. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedvesem,ez még 2 hullámos papagájnak is extra pici,nemhogy 2 közepes méretűnek. :S

Minek spórolgatni a kalitkán?Minek? Legyen olyan nagy amekkora csak telik pénzből és helyből,akár szobai röpde! Vaterán találsz jó nagy kalitkákat,illetve szobai röpdét arany áron,kb 12.000. ft körül(a röpde).

Ha új kalitkát veszel számolj úgy hogy minimum 15.000. elmegy rá,de valószínűleg több,mivel 2 nimfának nagy hely kell.


EGY db nimfának !minimum! ekkora kalitka kell:75x40x50 cm

Kettőnek meg 2x ekkora. Szobai reptetés mellett is fontos a tágas kalitka!

2013. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*2 közepes méretű papagájnak.
2013. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném,hogy persze csak ha tényleg fontos neked a kisállatok boldogsága,és hogy teljes életet élhessenek. Gondolj bele,valószínűleg az egész életüket abban a kalitkában töltik majd el,akkor már megérdemelnek egy szép nagyot,nem?:) Tudom,a kezdés drága,de ha nincs annyi pénz rá,nem szabad állatot vállalni,hisz mi lesz,ha megbetegszik? Na de utána már nagyon olcsó a havi tartásuk,és minden pénzt megérnek,nagy boldogságot tudnak okozni az embernek. :)
2013. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mélységre és magasságra kb. elég. Hosszúság az ami számít, mert szeretnek hosszabban repkedni, arra viszont az 50 centi kevés.


Csinálhatsz magadnak ketrecet nekik. Betonvas egyáltalán nem drága. De akár cseréplécből is szögelhetsz egy nagyobb szobai röpdét.

2013. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mennyi időre lennének kiengedve a szobában?
2013. máj. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem vettem a kalitkát, ismerősömtől kaptam azért kérdeztem, hogy jó e.

Egész nap kint lehetnek, mivel nincs macska vagy kutya a lakásban.

2013. máj. 16. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!