Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Gazdasági fürj ehet borsóhéjat?

Gazdasági fürj ehet borsóhéjat?

Figyelt kérdés
Anyám szerint adhatok nekik, anyósom egyenesen tiltja, de indokot nem tud adni. Kinek higgyek?

2013. máj. 25. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz, de szerintem nem tudja megenni.
2013. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha felaprítom?
2013. máj. 25. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor se. (Nem az 1. vok xD)
2013. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De bajuk lenne, ha adnék, és el is tudnák csipkedni a kis darabkákat? Saját termés, vegyszertől mentes.

Nem régóta tartjuk a madarakat, minden jót megkapnak, gondoltam ezzel is csak vegyesebb a táplálékuk...

2013. máj. 25. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan apróra nem tudod felvágni (maximum ha ledarálod), meg túl sok munkába is tellik.

Bajuk nem lenne tőle, mert nem mérgező. De továbbra is azt mondom, hogy szerintem nem eszik meg.

A héja helyett inkább a szárát, levelét próbáld meg az puhább könnyebben eltudják csipegetni.

Megszárítva pedig alomnak is jó. Miután összekoszolták, mehet a komposzra.

2013. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. máj. 28. 05:30
 7/7 Janek60 válasza:
Több éve tartok fürjet és nekem is volt ilyen ötletem. Ledaráltam a borsó héját és bele kevertem a tápjukba 30%ban. Folyamatosan azért ,nem ajánlom,pont a változatosság miatt.
2013. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!