Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy nimfa és egy énekes...

Miska2002 kérdése:

Van egy nimfa és egy énekes papagájom az énekesnél az a vedlést jelenti ha most ahogy megszámoltam 3 tolla kifehéredik?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
kacsó macsó bummba bammba lehet mehet,,,zsebbber
2013. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha vedlik akkor kihullik a tolla nem pedig megváltozik a színe.
2013. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem találkoztam még olyannal h csak úgy kifehéredik egy madár tolla, talán lehet betegség is, kissé hasonlít ehhez:


Tolltetvesség

Veszélyessége: enyhe

Tünetek: A TOLLAK PIGMENTTARTALMA fokozatosan eltűnik, a madár nyugtalan, állandóan vakarózik.

Gyógyítása: 1-2 ezrelékes Ditrifon-oldattal, vagy Bio Kill spay-vel.

2013. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. válaszoló és ezeket a dolgokat amiket írtál hol lehet beszerezni?
2013. jún. 4. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Bio Kill spray-t mezőgazdasági boltban is lehet kapni ha jól tudom, a másikat talán gyógyszertárban vagy állatkereskedésben esetleg....de előtte inkább kérdezz meg egy állatorvost lehet hogy a madarad csak vmi különleges eset és semmi baja :) ez csak egy lehetséges ok amit írtam^^
2013. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!