Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan színész vagy énekes,...

Van olyan színész vagy énekes, akivel nem találkoztál személyesen soha, de ahogy nézed szinte érzed az illatát? (ne egy filmbeli részeg csövire gondoljatok X"D)

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
BIKICSUBÁJ! XD
2010. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Lolával vagyok így, aki a példaképem a hangja és a szépsége miatt. :)

Te kivel vagy így?

2010. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én egy modell sráccal, a neve Ash Stymest (: ha gondolod guglizd be... Bikicsunáj X"D ezt nem vártam
2010. júl. 6. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem elég sokszor van ilyen.. ránézek valakire egy teljesen üres helyen mongyuk egy buszon együl vagyok és az ablakon meglátok valakit egből megcsap valami pasiszagxd de komolyan
2010. aug. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen! Az ultimate survivalbós Bear Grylls!!! :D:D Főleg, mikor 3 napja az őserdőben van és állatkakit eszik... jó lehet a szaga XD
2010. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
X"""D
2010. aug. 18. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!