Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagájom nekem jön!...

Nimfa papagájom nekem jön! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig semmi baj nem volt vele, repkedett igaz nem tudott még hozzánk szokni már vagy 3 éve megvan. És még mindig fúj ránk. De amikor eszünk ő is odajön és nézi és tésztát szokott csipkedni. De mostanság Nekünk jön. Ki van engedve és nekünk akar jönni. Majdnem megcsípett. A szárnyával engem többször is megpofozott. Már ki voltam és ellöktem magamtól. De állandóan jön utánam és csapkodja a szárnyaival az arcom. Ilyenkor mit kell tenni?

Létszi segítsetek.


2013. jún. 14. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugorj félre.
2013. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Fújj vissza! :D
2013. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztosan nem kézreszoktatott volt, amikor vetted, én ugyanígy jártam egy kecskepapagájjal, örökké vad maradt, csak akkor jött hozzám, amikor görögdinnyét ettem, azt képes volt a kezemből enni, annyira szerette.

Egyébként ő is támadott, de szerintem csak azért, mert védte a területét. :-)))))

2013. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket és az utolsó választ :D (első kettőnek: normális választ kértem de mind1 -.-)
2013. jún. 14. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha teljesen szabadon van mindig, akkor azt hiszi, hogy az egész lakás az ő területe, a mi kis kecskénk csak a saját szobájában támadott, volt egy kisszoba, amiben csak neki volt egy kalitka, és ott volt szabadon engedve, ha néha átreült hozzánk, csak tett pár kört és visszament a helyére, oda viszont mi nem mehettünk be, mert legtöbbször nekünk jött. :-)) Bántani nem szabad, mert akkor még vadabb lesz, ha odamegy hozzád és csapok, akkor próbálj neki valami kedvenc kaját adni, hátha megenyhül.
2013. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. jún. 24. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!