Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sos, a kapubejárónk alatt...

Sos, a kapubejárónk alatt találtunk, egy kis tollas madarat, mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
Most szuszog, felvegyük?nem gond neki az ember szaga? Hova tegyük? Milyen kaját adjunk neki? A fa amiről leeshetett elég terebélyes, nem találjuk a fészket, hogy vissza lehessen tenni....

2013. jún. 15. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is találtam néhány nappal ezelőtt egy nagyon fáradt rigó-fiókát a teraszomon. Azt hittem, itt fog elpusztulni, de nem nyúltam hozzá, mert valamikor azt olvastam, hogy az a legjobb, ha békén hagyjuk őket. Sokáig itt volt, aztán vagy egy órahosszáig nem néztem rá. Mikor újra kimentem, 8 lecsipegetett cseresznyemagot találtam a hely körül, ahol előtte pihent, ő pedig nem volt már sehol. Tehát a szülője addig hordta neki az ennivalót, míg erőre nem kapott tőle, s akkor elrepült.
2013. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Csak attól aggódom, hogy elég fura pózban esett és betonra :(
2013. jún. 15. 13:44
 3/13 anonim válasza:
adj neki kaját. de ne nyúlj hozzá !!! és ne hagyd hogy kihűljön
2013. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt segítenek:

[link]

2013. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A madarak nem érzékelik az ember kezének szagát, tehát óvatosan felveheted és beteheted pl. dobozba. Újjadra vegyél fel tiszta vizet és próbáld megitatni. Mindenképpen árnyékba kell tenni, macska ne férhessen hozzá. Azt is próbáld meg kideríteni, hogy milyen madár lehet, neten, pl. itt a Galériában találsz fotókat. Ettől függ az etetése. [link]
2013. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi lett a kismadárral?
2013. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jobban van. Szobámban van egy kis kibélelt dobozkában, holnap viszem állatorvoshoz, a szárnya miatt.
2013. jún. 17. 00:52
 8/13 anonim ***** válasza:
:-))
2013. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sok sikert
2013. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen madárka, kiderült már? Ha eltörött a szárnya, készülj fel arra is, hogy a te madarad marad, kalitkában éli le az életét, te fogsz gondoskodni róla. A madárszárny annyira finom szerkezet, vannak olyan pontjai, amelyek soha nem lesznek már ugyanolyanok, mint a balesete előtt. Valószínűleg elüthette valami.
2013. jún. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!