Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sos, a kapubejárónk alatt...

Sos, a kapubejárónk alatt találtunk, egy kis tollas madarat, mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
Most szuszog, felvegyük?nem gond neki az ember szaga? Hova tegyük? Milyen kaját adjunk neki? A fa amiről leeshetett elég terebélyes, nem találjuk a fészket, hogy vissza lehessen tenni....

2013. jún. 15. 13:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nemnagy gond, szerencsére nagy a házunk,szüleim is szeretik az állatokat, de valami nagyobb kalitkát kéne akkor venni neki. Ja bocsi elfelejtettem írni a kérdésben.... Egy kis cinege
2013. jún. 18. 10:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Húst adjál neki, például nyers marhaszivet apróra összevágva, keményre főtt tojás sárgáját, reszelt sárgarépát, szépiát, de megeszi az apróra összevágott diót és az apró fekete napraforgót is. Ha halat vagy csirkét készítetek, a mosólevében a kis nyesedék darabokat is adhatod neki. és vizet, sokat, imádnak fürdeni.
2013. jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én már mentettem lágyevőt, nehezebb esetek, mint a magevők.
2013. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!