Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy hűthetném le kicsit a...

Hogy hűthetném le kicsit a hullámos papagájaim?

Figyelt kérdés

Az egyik októberbe, másik novemberbe született, állandóan csak hó volt és hideg, nem éltek még ilyen meleget, mint amilyen mostanában van. Panel legtetején lakunk, itt van a legmelegebb, ezt ők is érzik. A redőny majdnem teljesen le van engedve, így van fény is, de hűvösebb is van, mint általában. Van egy kis légmozgás is, de sajnos a lakás nem túl jól szellőztethető, így be van szorulva a meleg. Szegénykék félig már kitárják a szárnyaik és kicsit lihegnek is, annyira melegük van. Van előttük friss víz és óránként mindenképpen megfürdetem őket, de maguk is használhatják a fürdetőt. Van még valami módszer, amivel kellemesebbé tehetném a napjaik, hogy ne szenvedjenek annyira? Amúgy tollászkodnak, mozgolódnak, meg beszélgetünk, csak nem olyan aktívak így.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. jún. 20. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ketrec tetejére tehetsz vizes lepedőt/törölközőt.Tegyél be egy 2 lityós pet palackba vizet a méhűtőbe.Vedd ki ha megfagyott és a vizes lepedő tetejére rárakhatod még pluszban.
2013. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, felraktam egy vizes törölközőt, remélem jó lesz. Egyenlőre csak meglepődtek. :D Remélem, használ. :)
2013. jún. 20. 12:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Az egyik már kijött és csipkedi, meg szaladgál rajta. :) Tetszik neki, köszönjük! :)
2013. jún. 20. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit :)
2013. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit spriccelgetni szoktam őket olyan permetezővel amivel a virágokat is szokták. Nagyon szeretik,esetleg te is kipróbálhatod. (Hullámos,és nimfapapagájaim vannak,meg egy kacagógerle :))
2013. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ventilátort soha ne tegyél a közelükbe
2013. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ventilátort nem is raknék, nehogy huzatot kapjanak. :)

Van egy ilyen permetezőnk, sajnos túl erősen spriccel, még nem találtam boltokban lágyabb szórásút. Kb. olyan, mintha vízipisztollyal lőném le őket. :D

2013. jún. 20. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Azért azt ne,szegényeket lesokkolnád xD

Nézd meg virágboltok környékén,de lehet hogy kiürült tisztítószeres flakonok között is találsz megfelelőt. De persze jól mosd ki,mielőtt alkalmazod a madarakon :)

2013. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Tedd be őket a hűtőbe.
2013. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Inkább belerakom őket a mélyhűtő jégkockatartójába. :) Biztos élveznék. ;)
2013. jún. 21. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!