Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagáj tenyésztés?

Nimfa papagáj tenyésztés?

Figyelt kérdés

Van 2 pár nimfám, szobai röpdében. Van feltéve 2 odú is de az egyik később lett feltéve..az első odut elfoglalta a kézzel nevelt párom, ezért tettem fel ujjat a másik párnak is, de a hím a régebbi odu előtt énekel és a tojó már bejár az ujj odúba..ez így gondolom reménytelen..

Az első pár alól múlthéten vettem el 4 tojást(egyik se volt fias) most ujra az oduba vannak a hímmel de még nincs tojás.

Minden nap kapnak csíráztatott magokat,főtt tojást, gyümölcsöket, füvet.

Van esély ha ujra letojik az első pár, hogy fiasak leszneka tojások? Amióta a nagy helyen vannak 3-4 hónapja nem láttam őket párzani(lehet párzanak csak én nem látom) de amig a kisebb kalitba voltak addig láttam párszor.

A másik pár egymás közelébe se megy..magába ül az oduba a tojó, tojás még nincs alatta..

Próbáljam meg különtenni a 2. párt kisebb kalitba vagy felesleges?



2013. jún. 21. 19:30
 1/2 virgonc19 válasza:

Próbáld kÜloN raknI ŐkEt.

FehÉrjével meg ne nyomd túl őket .

HEtI max 1x tojás .

2013. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Túlnyomatni nemtudnám őket mert hiába kapnak csomó mindent mert nemnyúlnak hozzá.

Az első pár megint kotlik most 5 tojáson a második még csak most kezdett el bemászkálni az odúba de még alattuk incs tojás.

2013. júl. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!