Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hol lehet ilyet kapni? Mennyié...

Hol lehet ilyet kapni? Mennyiért? (hullámos papagájra)

Figyelt kérdés
Egy "madzag" amihez valami olyan dolog is jár, amit rá lehet erősíteni a papagájra és ezzel ki lehet vinni, mert nem száll el, a zsineg tartja. Kicsit értetlenül írtam ki, remélem kiigazodtok rajtam.

2013. jún. 22. 18:40
 1/9 anonim válasza:

Én nem raknék ilyet a saját madaramra, mert ez nem kutya, hogy elvidd "sétálni". Meg ő nem hiszem, hogy érezné, hol a határ, ameddig elrepülhet.

Szerintem rosszul érezné magát azzal a lábán. :S

2013. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hámnak hívják.Szerintem se jó ötlet.
2013. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Papagáj hám a neve nagysanyimnak én is vettem kamikazee hámot és szerintem nagyon jó de nagyon bonyolult a feladás..főleg olyan pici madárra. Nem könnyű vad madarat hámhoz szoktatni de megéri! De nem olcsó..magyarországon én csak kamikazee-t láttam(az aviator-t könnyebb feladi a madárkára)azt is csak netről lehet rendelni..én innen rendeltem más helyet nem találtam: [link]

Aki meg hülyeségnek tartja annak: szegény kismadár kalitkába zárva élje le egész életét? Nem jobb neki is így? Ha elég szelíd akkor nem repül el!

2013. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönön a válaszokat! Megértem mindkét véleményt
2013. jún. 23. 11:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem ő is szeretni fogja a hámot
2013. jún. 23. 11:44
 6/9 anonim válasza:
A 3. válaszolónak üzenném, hogy nekem is vannak hullámosaim, és nem hámot rakok rájuk, hanem hagyom, hadd repkedjenek (szabadon) a szobámban, kötöttségek nélkül.
2013. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak : gy hullinál oké elég kiengedni mert az repked..de egy nagysanyi max anniyt repül, hogy felmenjen a vállamra vagy le a földre, inkább sétál és vele egyszerűbb ha kitudok menni mert mindenre kiváncsi, minden érdekli és kint mozog, játszik..bent ha kap egy ágat vagy bármit amivel kint szívesen eljátszik 2 perc alatt szétszedi és utána rágja a fülem vagy aa melltartó pántom..kint jól érzi magát és élvezi a sétákat de mint ahogy bent kint sem repül.
2013. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne térjetek el a kérdéstől. Ez a kérdés CSAK hullámosra vonatkozik- az enyémre biztos nem raknám, sokkot kapna. Mindentől félnek ezek a kicsik, nagyon repülősek, bármi megijeszti őket, azonnal reflexszerűen felrebbennek. Tehát Kérdező, te lufiként akarod magaddal cipelni a hullámosod?.... Még rosszabb lenne. Engedd ki a szobában. ez nem kinti madár, hogy sétálgass vele. Ha nálunk a kertben kinn van (kalitban), és elrepül egy nagyobb madár, már akkor sokkot kap. Mi lenne vele? Ezt képtelen lenne megszokni. Ne tégy rá ilyet. Nem rájuk való ez.
2013. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetesen mindennap 2-3 órát repkdehet a szobában, valamikor többet is
2013. júl. 3. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!