Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől halt meg a papagájom?

Mitől halt meg a papagájom?

Figyelt kérdés
hullámos papagáj volt.2óra alatt a semmiből meghalt szegényke.egyszer csak nehezen vette a levegőt olyan sípolósan aztán nem tudott járni oldalra dőlt.időnként mintha életre kelne hirtelen futott egy kört de aztán megint elesett.pont indultunk volna vele orvoshoz amikor verdesett a szárnyaival,fura halk hangokat adott ki majd meghalt.
2013. jún. 26. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
volt valakivel hasonló és boncoltatott mit állapítottak meg?sajnos nincs rá pénz kb 20ezer forintba kerülne...
2013. jún. 26. 20:22
 2/5 A kérdező kommentje:
szégyen..bezzeg ha engem megölnének repülnék a boncasztalra szó nélkül,meg se kérdeznék.nemhogy ennyit kérjenek érte.
2013. jún. 26. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehetett, nem fogod megtudni az okát. Mennyi idős volt?
2013. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én papagájomat 2000 ft-ért boncolta fel az állatorvos, és ebben benne volt az antibiotikum is amit a többi madárnak adott.
2013. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
engem elküldött az orvos vmi állategészségügyi centrumba vagy hová.ahol 10ezer lett volna az alap szövet elemzés meg ilyesmi.ha meg vmi vírus vagy bakteriláis betegségre is tesztelni kellett volna az még 10ezer.
2013. júl. 2. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!