Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Segítség! A hullámos papagájom...

Segítség! A hullámos papagájom fetrend a kalitka alján rángatózik és ordít. MI lehet vele? Megfog halni?

Figyelt kérdés
nem evett semmi olyat csak kis mag van neki bennt. mi lehet a baja?? előbb még semmi nem volt vele!
2013. jún. 28. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de könnyen lehet, hogy a végét járja szegény. :(

Idős? Vagy nem túl régen van nálad?

Mondjuk ilyet még nem hallottam, egész másképp szokott kinézni, amikor betegek, és haldokolnak, ez egy elég durva változatnak hangzik.

Ilyenkor még az állatorvos sem hinném, hogy sokat tudna tenni érte, bár én a helyedben tennék vele egy próbát.

2013. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már rángatódzik szegény, akkor annyi, bár az en madaram halála előtt gubbasztott és nem evett.
2013. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kb 2hete van nálunk még fiatal..
2013. jún. 28. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor könnyen lehet, hogy már eleve betegen vitted haza

Főleg, ha állatkereskedésből van, onnan nem nehéz beteg állatot hazavinni :(

2013. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
onnan van igen. anyukám kezében van most. ott megnyugszik nem vergődik és nem szenved.de amint betesszük a kalitkába elkezd ordítani keservesen kinlódik mintha epilepsziás rohama lenne.
2013. jún. 28. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Videót tennél fel, hogy mégis lássuk nem csak jókedvből csinálja-e a papi?
2013. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz. Ezernyi oka lehet. Felkészültél rendesen, mielőtt hazavittétek? Mielőtt megvettétek betartottátok az alapvető szempontokat?? Nem elég neki az apró mag! Abból is kell neki vitaminos, és vitamin nélküli! Sok gyümölcs, zöldség kell neki!! És még sorolhatnám… A huzatot sem bírják és a hirtelen hőingadozást se!

Remélem, hogy csak homokfürdőzött. Már ha van benn neki homok.

2013. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát igen. Ez érdekes. Az én papagájom nem csinált ilyet soha (még a halála előtt sem). Igen tényleg lehet, hogy a végét járja szegény. Szerintem kérdezd a állatorvost.
2013. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet hogy eltort valamilye ha a veget jarna nem kiabalna
2015. aug. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!