Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a hullámos papagájo...

Mit tegyek a hullámos papagájommal? Nagyon szeretem őt.

Figyelt kérdés

Nőstény hullámos papagájom már nemsokára 7 éves, eleinte többet törődtem vele, de nem sikerült megszelidítenem, így elhanyagoltam. Nagyon sajnálom, de szeretném helyrehozni, ugyebár egyedül van, hiába vettem neki sok játékot. Reptetni nem szoktam, bár volt olyan, hogy kijött a kalitkából, az a baj, h kézre sem sikerült szoktatnom. és utánanéztem, a reptetéshez az kell. Késő társat venni neki, vagy egyszerűen engedjem ki mindig a kalitkából (régen egész nap nyitva volt és nem repült ki)

megoldásokat, ötleteket várok, nem azt, hogy "mennyire szar vagy /elbasztad a madarad életét"

A hasznos válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 2. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél neki párt. Pár vásárlásának semmi köze a reptetéséhez.


Mekkora kalitkában/ketrecben tartod?

2013. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszonylag nagy négyzet alakú kalitkája van, elférne benne egy másik papagáj is. Hímet vagy tojót vegyek mellé? Félek hogy széttépnék egymást...
2013. júl. 3. 11:51
 3/4 anonim válasza:

ha nőstényt vennél azzal lehet szét tépnék egymást.

vegyél mellé egy hímet

2013. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hímet.


És TOJÓ a madaraknál nincs nőstény.


Nagy négyzet alakú, hát ez minden csak nem méret. Lehet 20 centis négyzet alakú is... Méreteket adj meg.

2013. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!