Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen gyakran etessem a...

Milyen gyakran etessem a füsti fecske fiókát?

Figyelt kérdés
Legyekkel csipesszel táplálom, mert nincs otthona. Készségesen elfogadja csipeszről a kis rovarokat, de nem tudom mennyit adjak neki egy-egy alkalommal?

2013. júl. 6. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor, mikor elkezd tátogni, és addig, amíg csak tátog :)
2013. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mekkora kb? meg kis tollatlan vagy mar novoget? mert attol is fugg,. Nekunk most rigo fiokank van :))))

csontival etetjuk, gyonyoruen fejlodik, szerintem 1-2het es el is repul :( :)

2013. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát már nyitott szemű és félig még pelyhesek a tollai.

Megfogadom a tanácsot és ameddig tátog addig ettem.

Amúgy itatni nem kell?

2013. júl. 6. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Hallani fogod a hangjan is ha nem ehes, es nem is tatog majd! Vehetsz neki majd csontit a horgaszboltban, mi jopar fiokat felneveltunk rajta! Amig nen tud onnaloan inni, addig az ujjadról itasd, vagy mikor tatog akkor csoppentsd bele az ujjadról a csorebe;)Es olyan helyet csinalj neki, foleg ejjelre, ami belelt, mert ilyenkor mikor meg nincs tolluk, konnyen kihulnek, és elpusztulnak emiatt.
2013. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az itatást úgy is megoldhatod, ha az eleségnek szánt legyet, csontit(A csontiból könnyedén tudsz legyet csinálni, csak hagyd bebábozódni és kikelni.) eletés előtt kicsit vízben áztatod.

Én ezt a módszert az állatkert látványkórházában láttam, úgyhogy biztos működik. :)

2013. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak! :)

A kis fióka egészen megszokta az új környezetét és hála a tanácsaitoknak, életben maradhat.

2013. júl. 6. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi verébfiókát etettünk, persze ő darált magot kapott.

A víz nagyon fontos, ahogy többen is írták, úgy jó lesz, ha csinálod.

A verébfióka szinte percre pontosan minden órában evett.

A napot magától osztotta két részre, 12 órán keresztül óránként evett, 12 órát, az éjszakát, sötétedéstől virradatig átaludta.

Mindig magától jelzett, csipogott, hogy már éhes.

Valóban ameddig tátogott, addig kérte az ennivalót.

Életben maradt, visszajárt a kertbe, még a házba is be akart repülni, annyira tudta, hogy két hétig ott lakott.

2013. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én egyszer felneveltem két vörös vércsét aztán elrepültek.

Úgy találtam őket fa alatt. Mentem az üzletbe vettem nekik a sonkákat meg a májakat benyelték mint kacsa a nokedlit.

2013. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!