Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A pávákat meg lehet fogni,...

A pávákat meg lehet fogni, legalább egy kicsit? Megsimogatni mondjuk.

Figyelt kérdés

Engedik,vagy nem?


Nem bántó szándékkal csinálnám.


2013. júl. 9. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:

Valaki már próbálta?Mi lett a vége? :D


Amúgy én fehér páváknál szeretnék "bepróbálkozni" :D

2013. júl. 9. 14:21
 2/7 anonim ***** válasza:

A madarak többsége nem igazán rajong a dögönyözésért!


Talán ha eleséggel közel tudod csalni, és egyébként emberekhez van szokva akkor engedi, hogy egy pillanatra hozzáérj, de max ennyit.

2013. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Madarak (még a tenyésztett kalitkamadarak sem) szeretik a simogatást. Ha elengeded, azonnal tollászkodni kezd és megy fürödni.
2013. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én vad - tyúkom a kezemből eszik megmarad az ölemben és a vállamon. ha látja hogy közeledek megvár. csirke kora óta én neveltem. A pávákat nem ismerem de szerintem meg lehet csinálni! :)
2013. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végül nem lett belőle semmi.

Csak néztem őket,és fényképeztem őket.


Jó lett volna kipróbálni.

Bár,érdekes lett volna,ki tudja mi lett volna az eredménye :D

2013. júl. 20. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:

pl az, hogy odacsesz a csőrével akkorát, h besz....arsz! Nem épp kellemes élmény lett volna, mert hiába nem akarod bántani a madarat, félvadak, nem Gyurika papagáj aki kicsi kora óta nevelgetsz és emiatt nem szelíd főleg ha nem Te és nem is kicsikorától nevelgetted. Nehezen szelídül és inkáb csak díszmadár! egy állatot nme elég zabáltatni, ha azt akarod h szelyd is legyen, akor foglalkozz i vele, ha meg nem a tied, nme is annyira ismer, így ne is álmodj róla, h közeledne hozzád, ha fehér, ha fekete, ha hupirózsaszín :D:D:D:D Ha meg te tolakodsz a pávához, akkor olyat csíphet beléd, hogy minden a véredbe fog úszni, még szegény madárka szép tollai is.


Úgyhogy ne próbálkozz, és ezerszer jobban is jártál, h csak lefotóztad őket. Jó, hoy nme az oroszlánt simogatnád vagy a tigrist... Akkor belőled is biztos egy rakás kaka lenne, mert széjjeltépne és befalna téged a cicus!c

2020. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megintcsak! Csak akkor lehet szelíd, ha a Tied és Te SOKAT foglalkoztál MINDIG VELE(nem feltétlen fiókakortól, lehet később is elkezdeni a szelídítést). Amúgy nem lesz szelíd sose, csak így, ha az embereket ismeri közelről.
2020. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!