Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy hullámos papagáj...

Sztyehlik Péter kérdése:

Van egy hullámos papagáj párom és még szeretnék majd venni melléjük nimfákat is de még szeretnék egy harmadik fajból is egy párt, ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van most egy hullámos párom egy kis ketrecben de tervezem hogy egy fűzfa törzse köré építek egy 1.5 méter magas 1.5 méter széles ketrecet nekik amibe még nimfákat is fogok venni de, szeretnék még egy harmadik fajt is. Rózsásfejű törpékben gondolkodom de még nem vagyok benne biztos, ti mit ajánlotok? (lehetőleg ne olyan fajokat mondjatok aminek több tízezer darabja) válaszaitokat előre is köszi

2013. júl. 14. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy 1,5 * 1,5 méteres ketrec nem olyan nagy, hogy abban 3 féle papagáj párt tarts.
2013. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nekem is hullámosom van. Ha lehetne én is nimfákat vennék mellé. És még talán (ha lehetne) vagy énekes papagájt, vagy valamilyen törpét :)
2013. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kecskepapagjt láttam rengeteg hullámos és pinty mellé- Azok tudtak együtt élni.
2013. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A törpe papagájt nem ajánlom, mert eltöri a többi madár lábát! Őket csak saját fajtársaikkal szabad együtt tartai.


Ha nem akarod őket tenyészteni, akkor lehet velük együtt tartani kecskepapagájt, énekest és rozellát is.

A kecskével az gond, hogy redkívül kíváncsi(Mondjuk, én pont ezért is szeretem.) ha együtt költeted más fajokkal, akkor bejár azoknak a fészkébe is. A pinty fészkeket meg egyszerűen szétbontja.


De ha nincs fenn odú, akkor nincs vele gond mert alapjába véve békés madár.

2013. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem csak papagájt akarsz, akkor tarthatsz pintyeket is. A rizspinty például elég erős ahhoz, hogy helyrerakja a nagyon kötözködő hullámost. Egyébként ő is teljesen békés.
2013. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem ajánlok 6 madarat egy 1,5*1,5 ketrecbe inkább csak 4-et 2 hullámos, 2 nimfa
2013. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Közben már, nem is akkorát fogok csinálni 2*2 -es lesz. És

az énekes papagáj mellett döntöttem azt tudok szerezni 3000 Ft/db áron egy mestertenyésztőtől. Szerintetek az megéri annyiért?

2013. júl. 16. 09:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen színű, milyen idős. Idei vad színü madarat lehet kapni 2000-2500 ft-ért.


Merre fele laksz?

2013. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pilisen lakom, vad színűt tudok szerezni mestertenyésztőtől 3000-ért és azok is fiatalok.
2013. júl. 18. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!