Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen hálót ajánlanátok...

Milyen hálót ajánlanátok madárvolier tetejére? A lehető legolcsóbb kéne, de tartós egyen. (mindenképpen fém, a madárháló 1 évet bírt)

Figyelt kérdés
Fácánok, dísztyúkok felé kéne, a madárhálót a fácánok már szétszedték. Úgy drótozgatom össze, hogy ne szökjenek el. Szárnyukat nem vágom, hagy repüljenek. Valami örökélrtű háló kéne, szerintem jó lenne a legolcsóbb kerítésdrót, csirkáháló?
2013. júl. 22. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nehéz, de szerintem megteszi a rendes fém kerítésdrót is. Azon nem férnek át, tartós, kutya/macska sem tudja szétszedni, így még nagyobb biztonságban lennének. Azért a biztonság kedvéért azt is be lehetne borítani pl. csirkehálóval, hogy a kisebb állatok se tudjanak bemenni. Nem tudom hirtelen melyik az ami olyan kis lyukon is befér és szokása elkapni a tyúkokat, valami menyét, görény, nyest vagy ilyesmi...
2013. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A görény, nyest, menyét és a patkány is befér a kerítés dróton. Ráadásul még a verebek is bemennek, amik sok takarmányt megesznek és cserébe még betegségeket is terjeszthetnek.
2013. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!