Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Talált galamb szabadon engedése?

Talált galamb szabadon engedése?

Figyelt kérdés
Pár napja az megmentettem 8 galambfiókát. Egy istállóban laktak ahol nagytakarításkor kiszedték őket a fészekből és el akarták pusztítani őket, én elkértem és hazahoztam őket. Viszont arra nem gondoltam, hogy mit kezdek velük később? Mert ha jól tudom, a galamb mindig visszatér a fészekbe, akárhova viszem őket. Meg ha csak kiteszem őket, nem pusztulnak el? Azt nem szeretném, ha ittmaradnának, mert aztán hamarosan egy egész kolónia lesz, ha szaporodni kezdenek. Szóval nem tudom, most jót.tettem azzal, hogy elhoztam őket, vagy csak késleltetem a halálukat, hiszen egyedül nem maradnak életben? Másik, hogy egy hónap múlva elutazom pár hónapra. Ha visszajövök és még élnek, megismernek majd?
2013. júl. 24. 19:40
 1/2 anonim válasza:
Én a helyedben keresnék valakit aki galambokat tenyészt. Hátha elviszi őket.
2013. júl. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 urkunde ***** válasza:
Kérdezd meg a szüleid.
2013. júl. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!