Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerinted melyik a legemberibb...

Szerinted melyik a legemberibb módszer egy tyúk levágásához?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én baltával szoktam levágni,így legalább egyikünk sem szenved sokáig.
2013. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Szólsz honvédségnek..kikötöd a lábánál fogva egy fához jönnek tankal rálőnek egyet majd a biztonság kedvéért rádobnak egy bombát vadászgéppel.
2013. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Te alapból vagy ilyen vicces vagy csak megjátszod?
2013. júl. 24. 23:40
 4/9 anonim ***** válasza:
kardal lesuhintod a fejit
2013. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Machetével vagy baltával elvágni a nyakat a tövénél, hogy minnél gyorsabb legyen a halála. Az ellen semmit sem lehet tenni, ha még ezután is szaladgál.
2013. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na szép, csupa kb. 50%-os vagy rosszabb :D szóval olyan "vicceseket irogatós" emberek :D ha a kérdés komoly volt, én válaszolok: a nagymamámék késsel szokták elvágni a nyakát. Én nem bírom nézni :( Sajnálom a csibéket. Igazából nem tudok emberi módszert erre. Nem tudom meddig szenved ezzel a módszerrel, de nem sokáig. Úgy átgondolva a baltával tényleg nem szenved sokat. Én mindenesetre nem lennék képes levágni egy csibét, bár nem vagyok vega sem. De nem tudnám megcsinálni.
2013. júl. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én elkábítanám olyan IZÉS vattával mint az állatorvos.

egyből elveszti az eszméletét és utána elvágnám a torkát és kivéreztetném így nem érezne semmit

csak az a kérdés mit tesznek a vattára

2013. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát a komplett fejlevágás a leggyorsabb. Az elég gáz, hogy még így is vergődik, de ekkor már nem él, szóval...

Ellenben a torok elvágásánál a vérveszteségbe hal bele az állat, ami azért nem két pillanat.

2013. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"IZÉS"

Ezt nem tudom mi lehet, de ajánlom a kloroformot, dinitrogén-oxidot (=kéjgáz). Ha be tudod szerezni...

Ha nem, akkor marad a borotvaéles késsel való gyors lefejezés...

2013. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!