Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van ey 2 éves fiú hullámosom,...

Van ey 2 éves fiú hullámosom, és szeretnék venni neki egy társat. Lányt vagy fiút vegyek mellé? Több lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék venni neki egy társat, mert majd mostanában, már nem lesz annyi szabad időm.

Viszont olyan neműt szeretnék, amely felé nem nagyon érdeklődik, mert azt hallottam, hogy ha 2 papagájom van, akkor egyik sem figyel rám.

És hogy a fiú vagy a lány piszkít többet?

A válaszokra megy a zöld kéz.



2013. júl. 27. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Társnak én nőneműt vennék, attól még ugyanolyan kedves lesz hozzád is, mi is azt vettünk anno mellé, azután tojót és lettek aranyos kispapagájok.
2013. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár azt mondják, 2 fiú jól megfér, de én is lányt választanék.

És ne fiatalt vegyél! A párja is 2 év körüli legyen.

Mindegyik piszkít sokat, mert gyors az emésztésük.

2013. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hímet veszel hozzá akkor is ugyanúgy foglalkozik majd vele mint a tojóval. 2 hím is ugyanúgy eteti egyást stb..és attól ugyanúgy foglalkoznak majd veled is!
2013. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!