Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyibe kerül egy Jákó papagáj?

Mennyibe kerül egy Jákó papagáj?

Figyelt kérdés
Volt már több papagájom is, (Hullámos, Nimfa, Rozella...) de most egy Jákó papagájt szeretnék. Mivel nagyon okos, gondolom, hogy drága is, de mire számítsak? Gondolom ez a tenyésztőtől is függ, hol a legérdemesebb venni? Előre is köszi a válaszokat! :)

2013. júl. 31. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

160ezer körül van de ha ugy veszed hogy már tanítva van elkérhetnek érte 500ezret.

17.kerületbe a számozott utcáknál (sanjos pontosabban nem tudom, ha érdekel keress rá)van egy jó tenyésztő mindig látom hogy játszanak a madarakkal.

2013. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem, nagyon köszi:)
2013. júl. 31. 10:29
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Láttam már 80 ezerért is jákót. Télen költenek, érdemes akkor nézegetni az expressz-t, jófogást stb..Ahogy én láttam a hirdetéseket decemberbe, januárba még inkább 100 felett vannak de később február-március már lemennek 80-ra is.
2013. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 31. 13:49
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

80-ért nem valószínű, hogy vennék.

Egy ilyen kaliberű madárnál (mivel gondolom, hogy te is családi madárnak szeretnéd), szerintem fontos, hogy valóban kézhez szokott, ember által felnevelt példányról legyen szó. Ilyet pedig kevés eséllyel kapsz meg 200 alatt.


www.deakmadar.hu - itt nézz körül ő, az egyik legelismertebb nagypapagájos az országban!

2013. júl. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi neked is:)
2013. júl. 31. 19:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
a legismertebb nem a legelismertebb
2013. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a "Deákmadárról" én is hallottam már egy-két dolgot...



És nem pozitív értelemben..

2013. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdemes még kirepülés előtt elhozni, mert akkor még teljesen rád van utalva, és így mindegy honnan veszed akkor is hozzád szokik ha az előző helyen nemsokat foglalkooztak vele mert muszáj elfogadnia a kaja miatt, és így nem muszáj megvenni a legdrágábbat..nemjelenti azt, hogy az a legjobb,ami a legdrágább vagy, hogy egyáltalán jobb egy kisebb tenyésztőtől vett olcsóbb madárnál. De ez csak az én véleményem.
2013. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen, köszi, én is így gondoltam, hogy még a kirepülés előtt, így én szelídíthetem meg:)
2013. aug. 1. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!