Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen nagytestu papagaj...

Milyen nagytestu papagaj tarthato panelba?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aminek nem eles a hangja, ha csicsereg az nem baj mert imadom ha egy madar dumalgat magaba.Olyat szeretnek ami huseges, mert baratnak, tarsnak szeretnem.Legyszives irjatok tapasztalatot.

2013. aug. 6. 12:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
mar ne is haragudj de nem tudsz olvasni?! irtam hogy olyat szeretnek ami huseges mert baratnak, tarsnak szeretnem es azert szeretnek nagyot mert szeretnem mindenhova magammal vinni hogy mindig velem lehessen, egy kistestu madarat feltenek mert felnek hogy nemveszik masok eszre es valami baja lessz...egyedul hagyni meg nem szeretem az allataimat.
2013. aug. 8. 12:01
 12/19 A kérdező kommentje:
es a hangja nekem mindegy mert tudom hogy barmilyen is lenne ugyis szeretnem mert az enyem lenne....
2013. aug. 8. 12:04
 13/19 anonim ***** válasza:
61%

Pont az az, hogy miután elolvastam amit írsz teljesen biztos vagyok benne,hogy neked nem való madár, de talán más állat sem. Miért? Azt folyton hangoztatod,hogy neked mi kell, de az,hogy a madárnak mire van szüksége az fel sem merül benned. Nem néztél utána csak láttál valami videót ahol valaki szabadon röptetett vagy vitt madarat és megirigyelted. Most aztán vagiznál vele, milyen baró lenne... csak ez nem így működik! A madárnak IGÉNYEI is vannak és láthatóan fel sem fogod vagy nem is érdekelnek. Ahogy a szomszédot "leszarod", hogy zavarná a hang, mert majd téged nem.. dehogynem! De nem hallgatsz az okos szóra nem érdekel, hogy mások mint mondanak. Az igényeid ÉS lehetőségeid alapján max egy középtestű kutyát lehetne javasolni neked,de neked az sem lenne elég, mert nem elég NAGY. Ez az ami számít, hogy NAGY feltűnő valami legyen amivel fel tudsz vágni. A felelős állattartásról gondolom még csak nem is hallottál.


Minél többet mondasz, annál egyértelműbb, hogy alkalmatlan vagy egy ilyen komplex igényű élőlény tartására. Nemcsak a panel és a pénzhiány miatt.

2013. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Képzeld nem felvágni akarok vele hanem tudom hogy fontos nekik a repülés ezért vinném sétálni mint a mostanit ,mert van madaram és köszöni szépen nagyon boldog :-)

Csak öt nyaralni vagy máshova féltem vinni nehigy baja legyen...

A szomszédokat meg azért szarom le mert én is egésznap azt hallgatom hogy ordítoznak egymással meg hajnal 3-kor orditatják a zenét de mindegy.nem kéne úgy itélkezni másokról hogy nem ismered. Csak hogy tudd az én egyetlen kicsi madárkámnak is mindent megadok amire csak szüksége van....

2013. aug. 8. 16:26
 15/19 anonim ***** válasza:

Milyen madarad van?

Hogyan viszed sétálni? És miért?

2013. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hegyi papagáj és hámmal pórázon
2013. aug. 8. 22:52
 17/19 A kérdező kommentje:
2013. aug. 8. 22:57
 18/19 anonim ***** válasza:
51%
Fogadd meg az okos tanácsokat és nőjj fel :)
2013. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
egy olyan nagytestű madárnak kínzás panelban lakni. Szerintem kisebb papagájt válassz. Pl:hullámos papagáj. Azok nagyon aranyosak
2013. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!