Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek betehetem 4 nap...

Szerintetek betehetem 4 nap után az új papagájokat a meglévőkhöz (bővebben lenn)?

Figyelt kérdés

Eddig úgy volt hogy a 2 új hullámosom 1 hónapig karanténban lesz a másik szobában de a szoba lakója meggondolta magát így most kénytelen leszek behozni őket az én szobámba a meglévő 3 papagájom mellé.

Lehet belőle baj???

Igaz sajnos kereskedésből vannak de 2 hónaposak sincsenek és tenyésztőtől kerültek a kereskedésbe pénteken-szombaton-hétfőn és mi már hétfőn elhoztuk őket. Ürülékük, kedvük, viselkedésük, étvágyuk rendben van. Már voltak a meglévők egy légtérben velük szóval levegőben terjedő betegségük tuti nincs. Mivel még pár hétig nem lesznek kiengedve érintkezni(,az esetleges cseppfertőzéses betegségüket átadni) nem tudnak mert amikor a meglévők kint lesznek őket letakarom.


2013. aug. 8. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, a két hetet ki kell várnod, 4 nap karantén kevés.
2013. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!