Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért hullik a hullámos...

Miért hullik a hullámos papagájom tolla a szeménél?

Figyelt kérdés
A szeme körül egy milliméter szélesen kihullott a tolla a nőtény hullámos papagájomnak. 1-2 hónapja meghalt a társa betegségben. Tudom, hogy a papagáj felelősség, és ez felelőtlen dolog, de nem akartam adni neki egy új társat, mert sajnos elég idős, és nem szeretnék több madarat. Holnap küldök róla fényképet. És mostanában elég kedvtelen. Az előbb mikor nála voltam, olyan mint ha sírt volna. Mi lehet a baja?

2013. aug. 31. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A papagájok egy életre választanak társat, és előfordul hogy a párjuk után pusztulnak. Ez nagyon szomorú dolog. Én mindenképp vennék társat neki, de lehetséges, hogy el sem fogadná, elég rizikós, főleg, hogy már nem akarsz madarat. Így viszont törődj vele nagyon sokat, szeresd és kényeztesd (fürtös köles, zöldség, saláta, tyúkhúr, alma, répa...)!
2013. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtszek mindent hogy a maradék élete boldog legyen. :) Köszönöm választ!
2013. szept. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!