Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valakinek ötlete, hogy mi ez...

Valakinek ötlete, hogy mi ez a kakas lábán? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Hirtelen, pár nap alatt alakult ki neki, és nőtt meg ekkorára. Tud járni, csakhát ugye hatalmas neki, és nehezebben jár emiatt.


2013. szept. 7. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy megsérült a bőr, és befertőződött,gyulladt lett az a terület. Meg kell nézni valahogy, van-e seb a lábán. Bár biztos nem egyszerű egy kakas lábát nézegetni. De ha találtok rajta sérülést, akkor ki kell tisztítani a sebet, és antibiotikumos kezelés is szükséges lehet.

Ha a többi állaton is előfordulna hasonló, akkor el kell gondolkozni pár dolgon (pl takarmányozási, illetve környezeti háttere lehet ennek).

2013. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg belelépett valamibe, és felsértette...


Három variáció:


1. Megnézed, ha van benne valami, kiszeded, lefertőtleníted.

2. Állatorvos... kb többe kerülne, mint maga a kakas.

3. Ha elég nagy, akkor kakaspörkölt.


Én a harmadikra szavazok. :)

2013. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet h csak begyulladt vagy kifolyt az izületi víz
2013. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Életemben nem vágtam még le egyet sem... Irtózom az ilyesmitől :-D. El szoktam adni a feles kakasokat. Hogyne! Állatorvos nem érné meg... Igen! Lehet víz féle, mert tényleg olyan neki, minta víz lenne benne. De ki nem bököm! :-D:-D
2013. szept. 7. 18:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Seb nincs a lábán sehol! Szúrásnak sincs nyoma!
2013. szept. 7. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!