Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi lehet a baj? (nimfa papagáj...

Görögbagyoly kérdése:

Mi lehet a baj? (nimfa papagájom beteg, tüneteit lejjebb láthatod)

Figyelt kérdés
Tegnap (2013.09.07) a papagájom minden ok nélkül kihányta az eleséget. nem kapott mást, mint amit szokott, víz is friss volt neki, kalitkák pár napja takarítottam. 'párban' vannak (két fiú). A helyzet ma sem javult, sőt már hasmenése is van, a lába hideg, közérzete rossz, adtam neki kamilla teát/normaflore-t a tenyésztő tanácsára, de még mindig rosszul van. elpusztulhat? hogyan tudom meg gyógyítani?

2013. szept. 8. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen vidd állatorvoshoz, ne várd meg, amíg még rosszabb lesz! (holnap)
2013. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régen nimfám. Beteg lett, hányt Ő is. Elvittem dokihoz. Azt mondta valószínű valami mérgezés lehet- nagyon sokat volt kint a házban szabadon, repkedett, megdézsmálta a szobanövényeket is, valószínű az egyik miatt lett beteg. Azt mondta, ha ezek az állatok hánynak (nem emlékszem, hogy madarakra vagy papagájokra vagy mikre vonatkozóan mondta) az nagyon nagy baj. Adott Neki valami gyógyszert ami a vízbe kellett keverni, de reggelre... :( De Ő egy nap alatt el is ment.
2013. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat koszonom szepen a valaszokat, sajnos az ejszaka folyaman elpusztult, szoval mar ugyis mindegy :(
2013. szept. 9. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, a második vagyok. Sajnálom nagyon :(
2013. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát a másik fiúcska most nagyon magányos, csak alszik, olyan mintha egy nap alatt le fogyott volna, szerinted(tek) nem lesz baja? vasárnap kap új párt, remélem lányt, de addig csak nem pusztul el nem? aggódom érte :/
2013. szept. 9. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos hiányzik a párja... akkoriban nekem is egy pár volt. Nagyon szerették egymást, gondos szülők voltak. Először a fiú pusztult el, majd a lánynak (Róla írtam, hogy hányt és beteg lett) miután egyedül maradt, vettünk egy újat párnak és bár az új mindent megpróbált, udvarolt, csacsogott...stb Ő nem is törődött Vele. Én úgy tudom, hogy valamennyire monogámok, nem biztos hogy elfogadja az újat :( Ő is szomorkás lett miután elvesztette a Párját, de más baja nem hiszem, hogy a Tiednek is lenne.
2013. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát ha veszek újat, biztos elfogadja ha lányt tudok szerezni, mert ugye ketten voltak fiúk szegények :D

köszönöm, hát remélem nem lesz semmi gond :)

2013. szept. 10. 05:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaj tényleg :) Nem olvastam el újra az elejét és csak az maradt meg, hogy párban voltak = fiú+lány. Akkor biztos minden rendben lesz majd, remélem nagy szerelem lesz :)
2013. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és mit tudok tenni, ha a megmaradt madárnak székrekedése van? legalábbis nem tud üríteni, és fájdalmai lehetnek, nem nagyon láttam enni, inni is csak 1x tegnap..
2013. szept. 10. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom... de egy doki biztos tud segíteni. gondolom...
2013. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!