Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagáj javasoltok?

Milyen papagáj javasoltok?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok. Szeretnék egy papagájt, régebben már volt 2 hullámos papagájom (a gondozásukban anyu segített). Légyszi olyat írjatok amit a zsebpénzem kifut. A kalitka és minden egyéb már megvan. Már csak a lakos hiányzik. (A kalitka kicsit kisebb, de minden nap röptetni fogom.) :)

2013. szept. 11. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
egy him hullámos papagájt vegyél 2000ft az ára az órránál kék legyen ha megakarod tanitani beszélni akkor csak egy kell vagy nimfát de az drágább 6000ft vagy vegyél zebra pinyet 1500ft db picike madár de párba vegyed és lesz maj kis pinyet csak kell rakni be fészket vagy kis dobozt és szorjki szalmát és épit magának fészket.
2013. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy papagájt kérdeztél, de az első ajánlotta a pintyet, én ajánlom a gyémántgalambot. Picike, halk, és szerintem nagyon szép.
2013. szept. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. szept. 11. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
nimfa papagáj tenyésztőnél 2500-3000 ft-ért vehetsz de kisállat boltban 3500-5000ft is van szerintem aranyosak könnyen szelídülnek és trükkökre is képesek!
2013. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a nimfát javaslom nekem is vannak. Könnyen szelídülnek és a hímek utánoznak hangokat, fütyülnek és egy pár szó ereéig beszélni is megtanulhatnak, tojók inkább simogatós madarak. Vagy kecske, énekes, hullámos? Nemtudom mennyi az a pénz amit rászánnál de ha kérdésed van írj nyugodtan.^^
2013. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!