Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Sántít a papagájom, mit tegyek?

Sántít a papagájom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre.Nem látom Hogy nagyon szenvedne. Jár rajta meg futkározik de néha elkezd sántítani és nem áll rá, biztos Hogy nincs eltörve.mi baja lehet? Csak hagyjam majd rendbejön?

2013. szept. 23. 15:07
 1/3 anonim válasza:

Szia! Látom kaptál egy frappáns választ!

Az Én papagájaim, a tojó, és a hím is, sokszor van egy lábon. Nem lehet, hogy ezt gondolod sántításnak? Egyébként ha bármi testi baja, és sérülése van tudok ajánlani egy cseppet, amit a vizébe kell rakni, Nekem idáig mindig bevált, és nekem is ajánlották! SH-Levabird csepp, esetleg próbáld meg!

2013. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már régóta megvan és eddig nem igy ment, most szó szerint sántít. Nekem panzipet vitaminom van meg aminosav az is jó szerinted?
2013. szept. 24. 16:10
 3/3 anonim válasza:
Szia! A Panzi-ról sokaknak nincs jó véleménye, de most inkább az eleségre gondolok, vagyis halottam. De baj nem lehet belőle ha kipróbálod.Remélem segít!
2013. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!