Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudtok papagáj neveket (tojónak)?

Tudtok papagáj neveket (tojónak)?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 17:01
 1/8 anonim válasza:
Buborék becézve Bubi olyan cuki
2013. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az enyém gyöngyi meg lujza
2013. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szinte minden madaramnak koreai nevet adtam, ha érdekel az is akkor írok párat^^
2013. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan lehet!
2013. szept. 25. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Papagina, Pihe...
2013. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csőrike :)
2013. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ém voltam a koreai neves..nemtudom mennyire vagy képbe a koreaival de itt egy kis segítség: a j-t dzs-nek ejtik az y-t j-nek, ha pl 2 o van egymás után az u..csak így szebbek leírva mintha annyira lelennének magyarosítva, hog pl. dzs-t írnék bele :)


Arang, Bang Wool, Jae In, Tae Ra, Won In, Mon Nae, Hye Won, Eun Soo, Chae Kyung, Hyo Rin, Yeo Wool, Jin Yi, Baek Moo, Bu Yong, Yoon Hee, Seol, Ja Myung, La Hee, Hee Jin, Deok Man, Chun Myung, Mi Shil, Ra Im, Hae Woo, Myung Wol, Mi Kang, Ji Nyung, Hang Ah, Yeon Woo, Wol, Park Ha, Yoo Kyung, Jung Eun, Song Yeon, Eun Seok, Seo Hwa.


Remélem van közte olyan ami tetszik^^

2013. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 29. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!