Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Chabo-t lehet tartani kültéren...

Chabo-t lehet tartani kültéren egész évben?

Figyelt kérdés

Emeletben lakuk ezért nem lehet saját baromfiudvarom. Arra gondoltam (mivel nagyon szeretetem őket) valahogy meg kéne oldani a tartást. Elmentem egy kisállatbörzére és ott ajánlották hogy akár chabo-t is tudnék ketrecben a lakásban tartani. De ez kizárt mivel anya nem engedné be őket, és arra gondoltam hogy az erkélyen is lehetne tartani ? Természetesen egy nekik megfelelő méretűben, és részben zárt fa ketrecben. Kb. mint egy nyúlketrec kicsi tojóládákkal, szóval mint egy mini tyúkól. Készítenék nekik egy nem zárt aljú ketrecet is hogy nyáron néha 1-2 órára ki tudjam őket vinni a szabadba. 3-4 madárra gondoltam.

KÉRDÉSEK:

- Lehet-e egész évben (télen is) kint tartni őket az erkélyen ?

- Jó nekik ugyan az a takarmány amit a nagy tyúkok kapnak ?

- Jó kotlók ?



2013. szept. 28. 15:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!