Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért alszik majdnem egész...

Miért alszik majdnem egész nap a nimfám?

Figyelt kérdés

5 éve van nálunk, mikor ide került a tenyésztő azt mondta, hogy 6 hónapos. Fiatalnak is látszott. Életvidám, kíváncsi, barátkozó természetű volt. Az utóbbi időben sokat alszik. A párjával nem jönnek ki jól.

Úgy látom, hogy rendesen eszik, iszik. Az ürüléke is rendben van. Egészséges tollai vannak. Nagy ritkán lent látom a kalitka sarkában.

A sok alvás miatt aggódom érte. Főként tapasztalt gazdik válaszát várom. De bárki, aki észlelt már hasonlót, kérem segítsen. Hálás lennék érte.



2013. júl. 24. 15:51
 1/3 Michail Mendoza ***** válasza:
Mert álmos.Vidd el moziba.
2013. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! Neked is sok időd lehet, ha ilyen értelmes válaszokat tudsz kitalálni.

Kedves Kérdező: Nimfám még nem volt, nekem kecskepapagájom van. Nála is tapasztalni néha, főleg ebben a nagy melegben, hogy lent van a kalitka alján, és csendesebb. De amúgy ő is életvidám, rendesen eszik-iszik, és az ürülékével sincs gond. Én vitamin cseppeket adok neki a vízébe (meg jégkockát) hogy ne melegedjen fel túl hamar. A nimfáddal kapcsolatban, arra gondolok, hogyha veszekedik a párjával, akkor talán megviselheti, és ezért viselkedhet így. Azóta változott a helyzet? Én mindenképp állatorvos tanácsát kikérdezném, nehogy kiderüljön, hogy esetleg valóban beteg. Remélem jobban van a nimfád!

2013. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mert álmos xD
2015. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!