Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Fehér postagalamb esküvőn...

Fehér postagalamb esküvőn való röptetéséért mennyit pénzt elkérni?

Figyelt kérdés
?
2009. nov. 8. 10:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Adni nekem 20ezer, én elintézni.
2009. nov. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem vannak galambok nem keresek
2009. nov. 8. 11:18
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem van, aki kifizetne érte akár 100-200 ezer forintot is, ha látszik, hogy gazdag esküvőt akar. Valahogy mérd fel, mennyi pénzük van rá.
2009. nov. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hát attol függ hogy ismerős közeli vagy távoli mert mondjuk a testvéredtől, jó szomszédodtol nem illik több tizezret elkérni :D
2009. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért kérdezem hogy megéri-e mert vannak galambjaim és akkor ráállnék a fehér postákra
2009. nov. 8. 12:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon bele akarsz fogni én drukkolok neked, aztán, ha sikerült légyszi írj egy E-mail-t és én is beszállok a bizniszbe! :D


Szerintem nem lehet elkérni ezért 100 ezer forintokat még egy gazdag családtól sem, de 30-50 ezret igen.


Egy szegényebbtől pedig 5-10 ezret!


Mindig fel kell ismerni a helyzetet és aszerint mondani egy árat!

És egy tanács: soha ne legyél szégyellős, ha módos családról van szó!

Alkudozni lehet, de nem a végtelenségig! És meg kell magyarázni, hogy miért annyi! A héja miatt, utazás, elhullás, betegségek, stb mindenféle hülyeséget össze kell hordani és úgy előadni, hogy mindjárt leszakadjon az ég! :D


Sok sikert hozzá!

2009. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ja kihagytam a lehet szót a kérdésből
2009. nov. 8. 15:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Kösz a biztatást mindenképpen szólok :)
2009. nov. 9. 14:39
 9/11 anonim ***** válasza:
vedd fel a kapcsolatot néhány esküvőszervezővel.Ők ismerik a keresletet.És náluk fog érdeklődni az ifjú pár is.Sok sikert!!!!!!!!!!
2009. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Először én mindenképpen egy-két esküvőszervezőnél érdeklődnék (nyilván nem a saját nevemmel), mintha csak a saját esküvőmhöz gyűjtenék ötleteket, hogy ők vajon mennyiért tudnának nekem ilyet biztosítani? Így megtudhatod, mennyiért mennek ezek a pluszok. Ebből levonsz kb. 20-25%-ot (az esküvőszervező jutaléka), ezzel már el is jutottál a saját konkrét bevételedhez.
2009. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!