Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja lehet a papagájomnak?

Mi baja lehet a papagájomnak?

Figyelt kérdés
Kis kék hullámos papagájom 3 éves.Nem tudom,hogy mi a baja,egyik este hallottam egy huppanást,és toporzékolt a ketrecében az újságon.Kivettem,és halk csipogással öklendezni kezdett.Azt hittem az elején,hogy valami megakadhatott a torkán,de nem tudott kiköpni semmit.Már egy egész napja,egész este szenvedett.Mintha fulladozna.Az állatorvosok nincsenek nyitva sehol.Szegénykét itatni tudjuk,le is nyeli.Mostanra már nem csipog,csak öklendezik,olyan,mintha csuklana.Nem tud felállni sem,eldől valamelyik oldalára.Egy átlagos hullámos papagáj pedig körülbelül 10 évig él.Mi baja lehet?Segítsetek!
2009. nov. 8. 13:21
 1/2 anonim válasza:
Mindenképp állatorvoshoz kéne vinni. Meg kell nézni, hogy nincs e valahol ügyelet, mert annak még vasárnap is kéne lennie.
2009. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha zárva van az állatorvos, akkor föl kell hívni, meg kell mondani, hogy sürgős a helyzet és be fog menni a rendelőbe (igaz dupla kezelési díjat számol fel, legalábbis mifelénk, de az állat az első nem a pénz!)
2009. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!