Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi baja van a hullámos papagáj...

Mi baja van a hullámos papagájomnak?

Figyelt kérdés

A szeme körül mintha fekete lenne a toll és ma láttam, hogy sokszor vakarózott meg a lábát is vakarta a csőrével??Vagy 3-4 napja nem is csipog úgy ahogy szokott hanem maga alatt van inkább, mondjuk kintvan most is a kertben és csiripel de közel sem úgy ahogy szokott....

Mi a baja? és ha atkás vagy rühes akkor van rá valami kenőcs vagy vigyem orvoshoz?


2011. márc. 27. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
szerintem doki
2011. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
43%
amint tudod,szerintem orvos. nem azért mondom mert sürgős vagy vészes vagy akármi, ugyanis nemtudom mi lehet a baja, de minél hamarabb elviszed, annál jobb szerintem.:)
2011. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jó köszi de ne az legyen már a válasz, hogy "szerintem" meg "gondolom" hanem konkrét válaszokat kérek, amúgy meg nincs annyi pénzem, hogy minden kis hülyeségért orvoshoz vigyem a madarat mert nem állok valami jól anyagilag ha olyan jól állnék nem itt tettem volna fel a kérdést, hanem már elvittem volna az állatorvoshoz.. Ha valaki tud valamit, hogy mi baja lehet és ha komolyabb akkor persze elviszem csak ha ez még nem komoly akkor meg inkább veszek neki valami vitamint vagy kenőcsöt vagy gyógyszert nem tudom mit szoktak ilyenkor..
2011. márc. 27. 15:13
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
ha maga alatt van, akkor komoly... ha majd elpusztul akkor is vigasztalni fog, hogy nem volt rá pénzed?? ha állatot tartasz felelős vagy érte, és tudatában kell lenned, hogy megbetegedhet, és állatorvoshoz kell vinni, ami nem olcsó mulatság
2011. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Jah hát ismét egy értelmes válasz köszönöm......


szerintem fent érthetően leírtam, hogy nem fogom minden hülyeségért orvoshoz vinni a madaram tisztába vagyok vele, hogy ez mivel jár de sajnálom, hogy hó vége van és már kajára is alig van pénzem nem fogok több ezret költeni a madárra ha nem FONTOS!!!ezért írtam ki a kérdést... ha lenne sok pénzem higgyék el, hogy már elvittem volna pénteken orvoshoz.

2011. márc. 27. 15:50
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
add el azt a madarat, ha nincs pénzed semmire ne is tartsd meg!!
2011. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A papagájokon általában csak akkor látszik hogy betegek ha már nagy gond van mert amíg tudják megpróbálják nem kimutatni. Tehát ha sokat gubbaszt, 2 lábon alszik,pihen akkor tényleg gond van és vidd el orvoshoz. Amúgy pont a papagájok azok amiket minden kis dologért orvoshoz kell vinni mert ha pl.ok nélkül megváltozik a viaszhártyájának a színe lehet hogy nem tűnik nagy dolognak de akár vitaminhiány is okozhatja aminek súlyos következményei lehetnek. És nem olyan drága az orvos mert mi már kétszer voltunk és az első alkalommal kellett 1000Ft fizetni és amikor visszavittük ellenőrzésre akkor már nem kellett semmit. A második alkalommal 2000Ft fizettünk és az ellenőrzés megint ingyen volt. Tehát ha tényleg szereted akkor megpróbálod minden kis dolognál elvinni orvoshoz vagy legalább felhívni az orvost.
2011. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
43%
minek tartasz madarat, hogyha beteg nem viszed el orvoshoz mert fáj h el kell rá költeni pár ezer forintot? akkor inkább fájjon az h elpusztul hamarosan a madarad.
2011. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha nem fogod állatorvoshoz vinni, akkor írhatnám, hogy semmi baja, hogy jobb legyen a lelkiismereted, de nem teszem.

A madarak nagyon érzékeny állatok. Ha gubbaszt, akkor már régen rossz.

2011. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Beus35 ***** válasza:

Nem tokos??

Lehet,hogy vedleni fog!!??

2011. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!