Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lóri papagájnak találtam...

Lóri papagájnak találtam recepteket, adhatom azokat az ételeket más papagájoknak is?

Figyelt kérdés
Pyrrurra molinae-m van. Lórinak összeállított kaját adhatok neki?

2013. okt. 6. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem amik hasonló papagájfajták azok ehetik. Mármint a lóri az gyümölcsevő akkor a gyümölcsevő fajták tuti szeretik, de lehet egy hullámos nem eszi meg annyira.
2013. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A lórifélék (Loriidae) nem annyira gyümölcs, sokkal inkább nektárevő madarak. Esznek persze gyümölcsöt is, meg magokat is kis mennyiségben, de táplálékuk nagy része virágporból és nektárból áll. Szóval ha az recept amit találtál valami spéci nektár amit direkte lóriknak ajánlanak, akkor ne erőltesd más madárnak, mert hasmenése lesz tőle (a lóriknak is elég híg az ürülékük, de náluk ez alapállapot). Ha azonban valami gyümölcsös finomság, akkor természetesen adhatod más papagájnak is, baj nem lesz belőle.
2013. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!