Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ma meghalt a hullámosom párja...

Ma meghalt a hullámosom párja (tojó), nem tudom mi baja lehetett,2 napja még vidám volt, és semmi baja sem volt. Vegyek neki egy új társat? És az hasonlítson a régire? És mennyit várjak, hogyha hátha neki is baja van?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj két hetet, az alatt minden kijön ha lappang valami.

Aztán vehetsz neki társat, nem kell, hogy ugyanolyan színű legyen, mint az előző.

2013. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is javaslom, hogy várj legalább 2-3 hete, és alaposan moss ki mindent, a kalitkát az etető és itató edényeket, mindent, amit lehet. Valami fertőtlenítő hatású szerrel, de alaposan öblítsd is ki langyos vízzel.

Utána vehetsz neki új társat (elvileg azt sem árt külön tartani egy hétig, mert ha esetleg beteg akkor szerencsétlen helyzetben mindketten elpusztulhatnak). Nem kell, hogy hasonlítson a régire, szerintem úgysem lehetne így becsapni.

2013. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és nem lesz nagyon magányos a 2 hét alatt? mindig ott vagyok, sokat beszélgetek vele, de nem válaszol vagy csak néha, és nagyon szomorú arcot "vág" :(
2013. okt. 11. 07:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de eldöntheted, hogy magányos madarat akarsz, vagy halottakat. Nem viccből kell kivárni azt az időt. Esetleg játssz le neki madárcsicsergést vagy a társai hangját (talán ez jobb, mintha bekapcsolnád neki a rádiót). Szerintem Youtube-n is találsz.
2013. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!