Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mondanátok indokokat, hogy...

Mondanátok indokokat, hogy miért érdemes a hullámosom mellé párt venni? (szüleimnek)

Figyelt kérdés

Örülök, hogy van, nem is nekem kell, hanem neki. Tudok pár indokot, kiegészítenétek?:

- Mindig fog neki válaszolni valaki

- Nem foglal több helyet

- Kivehetem a tükrét

- Csak egy kicsit többet fognak enni, és csak többet kell majd őket takarítani

- Mindig én gondoztam őt, én venném a saját pénzemből, nekik fel sem fog tűnni


Tudtok még?

Anyunak voltak kismadarai, pintyek, azt hiszem, csak mindig verekedtek, szerintem ezért nem akar mellé másikat.

Egy tojóval is bánthatják egymást?



2013. szept. 20. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ezt magyaarázni kell az már régen rossz. Vegyél egyet és tedd be mellé. Mégis mitől félsz?
2013. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akár azonos, akár ellentétes nemű párt veszel mellé nem fogják egymást bántani.


-Nem is igazán "párra" van szüksége, hanem fajtársak jelenlétére, hiszen a természetben több száz fős csoportokban élnek.

Zsákmány állat lévén a csapat(akár 2fős csapat is.) biztosítja számára a biztonság érzetet.


-Általában a papagájok kevésbé hangoskodnak, ha van párjuk, mert hívják folyamatosan, reménytelenűl a fajtársaikat.


-Tükröt nem szabad madárhoz tenni, mert mentális zavarokhoz fog vezetni.(Gondolj csak bele, hogy egy magánzárkában élsz, és a saját tükörképed az egyetlen társaságod...)

2013. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!