Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen baromfit érdemes tartani?

Milyen baromfit érdemes tartani?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondoltam: Tyúk, pulyka, liba stb.

Melyik ragaszkodóbb?Mert én háziállatnak tartanám, szóval nem lenne levágva csak kedvencnek.


2013. okt. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én régebben kacsát szerettem volna:)

Nagyon aranyosak,szerintem mikor felnőnek is,igaz hogy ezzel is van munka mert amit megeszik ki is jön stb...

De szerintem ez nagyon ragaszkodó mert sokan mondták hogy követi az anyját meg ilyenek...

2013. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodót akarsz, libát tarts. Abban műxik az imprinting, azaz bevésődés. Ez azt jelenti, hogy ha amikor kikel, te leszel az első, amit/akit meglát, téged fog az anyjának elfogadni, és követ mindenhova. De vigyázz, mert egy perc nyugtod nem lesz tőle! Amint eltűnzs a látómezejéből, kétségbeeseve sipákol, amíg elő nem kerülsz.
2013. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*eltűnsz
2013. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A liba a legragaszkodóbb. Bár ha nem hasznosítod, én ajánlanám a pávát, aranyfácánt is, mint díszbaromfit. Előbbi ráadásul elég hosszúéletű is.
2013. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!